Gratis sporten? Check onze actie!

GRATIS SPORTEN ACTIE VOOR NIEUWE LEDEN

Sluit in maart een jaarabonnement af bij onze fitnessclub en sport 3 maanden gratis! Twijfel je nog of onze club iets voor je is? Probeer het dan met een 3-maandenabonnement en krijg 1 maand gratis sporten.

 

SAMEN SPORTEN

Ken jij iemand die al bij ons sport? Noem de naam van deze persoon dan bij jouw inschrijving. Het bestaande lid van onze club krijgt 1 maand gratis sporten en 250 fitpoints (als jij een jaarabonnement afsluit) of 1 maand gratis sporten en 50 fitpoints (als jij een 3-maandenabonnement afsluit).

 

BEN JE AL LID VAN ONZE CLUB?

Sport je al bij De Dars en wil je ook gratis sporten? Profiteer dan van onze Bring a Friend actie!

 

Voor ieder nieuw lid dat jij in maart aanbrengt, krijg jij 1 maand gratis sporten en 250 fitpoints (als het nieuwe lid een jaarabonnement afsluit) of 50 fitpoints (als het nieuwe lid een 3-maandenabonnement afsluit). Het nieuwe lid ontvangt 3 maanden gratis sporten bij een jaarabonnement en 1 maand gratis sporten bij een 3-maandenabonnement.

Naar inschrijven

 

Terug naar overzicht