Openingstijden Hemelvaart en Pinksteren

Ook tijdens Hemelvaart en Pinksteren kun je bij onze club komen sporten! 

Hemelvaartsdag
Op donderdag 26 mei is het Hemelvaartsdag. Onze club is alleen in de ochtend van 9:00 tot 12:00 uur geopend, dus start je dag met een lekkere work-out in onze fitnessruimte! Je kunt ook deelnemen aan de UX Cross. De andere groepslessen gaan niet door deze ochtend.

Pinksteren
Op zondag 5 en maandag 6 juni is het Pinksteren. Eerste Pinksterdag is onze club alleen in de ochtend van 9:00 tot 12:00 uur geopend. Je kunt ook deelnemen aan de UX Cross. De andere groepslessen gaan niet door deze ochtend. Start jij jouw dag met een lekkere work-out in onze fitnessruimte?

Tweede Pinksterdag zijn wij van 9:00 tot 17:00 uur geopend. Er zijn die dag geen groepslessen, maar wel kun je jezelf aanmelden voor de UX Cross.

Terug naar overzicht